Ankara Tüp Bebek Merkezlerinde Hangi İşlemler Yapılır?

En son güncellendiği tarih: 26 Ara 2020

Ankara Tüp Bebek Merkezleri hastanelere bağlı yada müstakil olarak hizmet vermektedir. Ankara tüp bebek merkezlerinde tedavi sonucunda geliştirilen yumurtalar ameliyathane ortamında toplanır. Daha sonra embriyoloji laboratuvarında sperm ile döllenir. Belli bir olgunluğa gelen embriyolar rahim içerisine özel tüpler yardımıyla yerleştirilir. Ankara tüp bebek merkezleri tüm bu işlemlerin yapıldığı merkezlerdir.

Ankara Tüp Bebek Merkezleri

Ankara tüp bebek merkezlerine direkt olarak başvurabileceğiniz gibi takiplerinizi muayenehane ortamında yaptırdıktan sonrada doktorunuz tarafından tüp bebek merkezinde işleminiz yapılabilir. Yumurta geliştirici tedavi başlanan hastaların takip muayeneleri muayenehane ortamında yapıldıktan sonra yumurta toplama işlemi için tüp bebek merkezinde uyutularak yumurtalar toplanır.


Sonraki aşama toplanan yumurtaların tüp bebek merkezi embriyoloji laboratuvarında döllenmesi işlemidir. Döllenen yumurtalar artık embriyo adını alır. Embriyonun sayısı ve kalitesine göre 3. gün embriyo transferi yada 5. gün embriyo transferi yapılabilir. Transfer yapıldıktan sonra elimizde kalan fazla embriyolar ise daha sonraki denemelerde kullanılmak üzere dondurularak saklanır.


Ankara Tüp Bebek Merkezleri Ne Kadar Güvenlidir?


Embriyoların saklanma işlemi ankara tüp bebek merkezlerinde oldukça sıkı önlemler çerçevesinde yapılır. Embriyoların birbirine karışma ihtimali yoktur. Embriyo dondurulması için tüp bebek merkezi sizden ekstra bir ücret talep edecektir.


Ankara tüp bebek merkezleri çocuğu olmayan çiftlere yardımcı olmak için tüm imkanlarını seferber etmektedir. Ankara tüp bebek merkezleri Çankaya bölgesinde yoğunlaşmakla birlikte değişik semtlerde de mevcuttur.


Ankara tüp bebek merkezleri hakkında bilgi almak için bizi arayabilirsiniz. Ankara tüp bebek merkezleri ve fiyatları konusunda size her zaman yardımcı olmak için elimizden geleni yapacağız.
16 görüntüleme0 yorum

Ankara Tüp Bebek Uzmanlarımız

Kızılırmak Mah. Ankara Ticaret Merkezi 1450 Sok. B Blok No:4 Çukurambar Çankaya ANKARA

0312 285 85 88

0555 022 86 22

nerminkosus@gmail.com

aydinkosus@gmail.com

Bu sitedekiler sadece bilgilendirme amaçlıdır. Tedavi amacıyla kullanılamaz.

  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Pinterest Social Icon
  • Instagram Social Icon