Ankara Tüp Bebek Doktoru Kimdir?

En son güncellendiği tarih: 26 Ara 2020

Ankara tüp bebek doktoru, kadın hastalıkları ve doğum uzmanları arasından 6 aylık tüp bebek eğitimine katılan ve sınavı başarı ile geçerek sertifika almaya ve tüp bebek tedavisi ile ilgili işlemleri yapmaya hak kazanan hekimlerdir. Ankara tüp bebek doktoru olmak için sağlık bakanlığının açtığı tüp bebek sertifika programlarına katılmalı ve eğitim almalısınız.

Ankara Tüp Bebek Doktorları

Ankara tüp bebek doktorları, normal birlikteliğe rağmen çocuk sahibi olamayan çiftlerin değişik tedavi yöntemleri ile gebe kalmalarına yardımcı olmaktadırlar. Bu tedaviler arasında normal yumurtlama tedavisi yanında en ileri tüp bebek tedavileri de yer almaktadır. Hangi tedavinin seçilmesi gerektiğini kadın ve erkekte infertiliteye neden olan faktörler belirleyecektir. Bazı hastalara tedaviye aşılama tedavisi ile başlanırken bazı hastalarda ise direkt olarak tüp bebek tedavisi ile başlamak gerekecektir.Ankara tüp bebek doktorları hangi işlemleri yapar?


Ankara tüp bebek doktorlarının yaptığı işlemler şu şekilde sıralanabilir:

- Yumurtlama tedavisi (ovülasyon indüksiyonu)

- Aşılama tedavisi

- Tüp bebek tedavisi

- Yumurta toplama

- Embriyo transferi


Bu işlemlerin yanında ebmriyo dondurma, yumurta dondurma, preimplantasyon genetik tanı (PGD) gibi işlemler de tüp bebek ekibinin diğer üyeleri olan embriyolog ve genetik uzmanı tarafından değerlendirilir.


Ankara tüp bebek doktoru sadece aşılama ve tüp bebek tedavileri yapmakla kalmaz. Aynı zamanda bu zor ve yıpratıcı süreçte sizin psikoloji anlamda desteklenmenizi ve stresinizin azaltılmasını sağlamak için gereken tedbirleri alacaktır. Bu anlamda gerekirse, psikiyatri uzmanı, hipnoterapi yada akupunktur uzmanları ile birlikte çalışılacaktır.


Ankara tüp bebek doktorlarımız kimlerdir?


Ankara tüp bebek doktorlarımız Çankayanın güzide semtlerinden Çukurambardaki özel kliniğimizde hizmet veren Doç. Dr. Nermin Köşüş ve Doç. Dr. Aydın Köşüş hocalarımızdır. Doktorlarımız her zaman bu süreçte en yakın takipçiniz olacaktır. Her konuda doktorlarımıza rahatlıkla ulaşabileceksiniz. Ankara tüp bebek doktoru muayene ücretleri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

25 görüntüleme0 yorum

Ankara Tüp Bebek Uzmanlarımız

Kızılırmak Mah. Ankara Ticaret Merkezi 1450 Sok. B Blok No:4 Çukurambar Çankaya ANKARA

0312 285 85 88

0555 022 86 22

nerminkosus@gmail.com

aydinkosus@gmail.com

Bu sitedekiler sadece bilgilendirme amaçlıdır. Tedavi amacıyla kullanılamaz.

  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Pinterest Social Icon
  • Instagram Social Icon